top of page
3Д Холограм

3Д Холограм

ден9.900,00Price

3Д ХОЛОГРАМ

 

Спецификација:


Големина на производот: 45cm
Номинален напон: AC1000249V, 56-60Hz
Број на диоди: 510
Формат за поддршка: MP4/JPG/GIF/MOV
Номинална моќност: 30 W
Резолуција: 1400*510
Големина на производот: 420mm*74mm*55mm
Тежина: 450гр

 

Пакетот вклучува:
3D холограм*1
Адаптер*1
УСБ-читач на картички*1

Микро СД картичка*1
Држач за монтирање*1
Завртка за проширување*2
Упатство за употреба*1


Подржува IOS/Android

Можете да го промените прикажувањето на содржината преку далечинско.

Поддржува видео формати, анимации и приказ на 3D текстуална слика.

Лесно се инсталира, може да се ротира или закачи на ѕидот за инсталација, никогаш нема да зазема премногу простор.

Мал, пренослив и лесен за инсталирање има широк опсег на сценарија за користење. Јасна слика, лесна за замена на рекламна содржина, поддржува слики, анимации. Погоден е за кина, аеродроми, трговски центри, метро, ​​градски реклами, изложби и други места. Живописен холографски приказ на производи, динамичен приказ на детали за производот.

bottom of page