Литопан привезоци

Литопан привезоци

ден300,00Price

Персонализиран литопан привезок кој ја открива сликата на светлина, со слика или текст по избор. Цената е за димензии 5 на 5цм максимум. Може да се изработат и различни димензии во различни бои.

 

072678379

  • Facebook
  • Instagram

©2020 by 3D Print MK. Proudly created with Wix.com