Desktop 3DElipso

Desktop 3DElipso

ден2.890,00Price

Прочистувач на воздух Desktop 3DElipso со карбонизиран филтер и модерен дизајн. Напојување преку УСБ или полнач. За простории до 15 м2. Компактен дизајн совршен за на работната маса во вашиот дом или канцеларија. Димензии 24 cm висина.

 

072678379

  • Facebook
  • Instagram

©2020 by 3D Print MK. Proudly created with Wix.com