Car 3DCilindro

Car 3DCilindro

ден1.490,00Price

Прочистувач на воздух Car 3DCilindro со карбонизиран филтер и модерен дизајн. Напојување преку УСБ. За простории до 6 м2. Компактен дизајн совршен за вашиот автомобил. Димензии 10 cm висина.

 

072678379

  • Facebook
  • Instagram

©2020 by 3D Print MK. Proudly created with Wix.com